pozadí

Gloomhaven CZ: Zapomenuté kruhy

Gloomhaven CZ: Zapomenuté kruhy

Pro českou verzi hry Gloomhaven CZ: Zapomenuté kruhy se aktuálně připravuje namluvená kniha příběhů, přičemž některé scénáře již byly nahrány a jsou dostupné na stránce. Rychlost dokončení všech scénářů bude záviset na podpoře komunity, jelikož se tomuto projektu věnuji ve svém volném čase jako koníčku a financuji ho z vlastního rozpočtu.

Pokud bys rád co nejdříve viděl českou verzi Gloomhaven CZ: Zapomenuté kruhy namluvenou, podpoř mě pozváním na virtuální pivo. Do poznámky můžeš uvést také název hry, kterou bys rád v budoucnosti slyšel namluvenou.

Sleduj také mou Facebookovou stránku, nebo se přihlaš k odběru newsletteru, abys se jako první dozvěděl o pokroku v překladech her a novinkách.

Zůstaň ve spojení a nech se bavit příběhy

Sleduj moji Facebookovou stránku, abys byl vždy informován o nových namluvených scénářích a zajímavostech na příběhovky.cz.

Chceš dostávat exkluzivní aktualizace přímo do tvé e-mailové schránky? Přihlaš se k mému newsletteru a zůstaň v obraze. Slibuji, že budeš vždy první, kdo se dozví o všem novém.

Podpoř nové příběhy

Příběhovkám se věnuji ve svém volném čase jako koníčku, který bohužel zabírá hodně času a peněz.

Pokud tě baví příběhovky.cz a přinesly něco extra do tvého herního večera, nebo bys chtěl vidět namluvené další hry, pozvi mě na virtuální pivo.

Úspěch v překládání dalších her bude záviset na podpoře komunity, protože bohužel z vlastních zdrojů to sám nezvládnu.

Namluvená kniha příběhů

PřehrátProlog
Přehrát096. Nečekaná návštěva - Prolog
Přehrát097. Zapovězené znalosti - Prolog
Přehrát098. Minulost v plamenech - Prolog
Přehrát099. Dozvuky - Prolog
Přehrát100. Věci se dávají do pohybu - Prolog

Rychlost přehrávání: 1.06x

Momentálně se nic nepřehrává. Klikni na tlačítko přehrávání u příběhů výše.